Zdobycze ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym sposobem na wstydliwe problemy Polek

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może usunąć Twoje problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Inne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

basen

Polska jest krajem, jaki w trzech czwartych jest usytuowany na ...